Oriflame Beauty Smooth Definer

Kredka do powiek Oriflame Beauty Smooth Definer
Co pisze Oriflame: Jedwabista i gładka formuła ułatwia aplikację! Wysuwana kredka w kremowych, energetycznych kolorach doda świeżości spojrzeniu. Nie wymaga ostrzenia. Zadbaj o oryginalność i styl w oka mgnieniu! 0.3 g

Kod: 22490 

Średnia ocena: 4,6/5 (84 oceny)

Cena regularna: 22 zł (dla Klubowiczów 16,92 zł) Cena promocyjna: ok 10 zł (dla Klubowiczów 7,50 zł)

Zostań Klubowiczem, zarejestruj się TU.


Moje odczucia: Bardzo lubię! Kredki są miękkie, wystarczy delikatnie pociągnąć, a dają bardzo mocny i wyrazisty efekt. Kolory użyteczne na co dzień, praktycznie do każdego makijażu. Nie trzeba ich także temperować, co powoduje, że są idealne nie tylko w domu, ale także w podróży. Nie rozmazują się i nie odbijają. Uwielbiam zwłaszcza brąz i szarość, które są bardzo dobrymi zamiennikami czerni dla osób z jasnymi włosami. Nadają się do makijażu solo, jak i w towarzystwie przeróżnych cieni. Moje klientki i koleżanki bardzo je sobie cenią.

Jak używać: Najlepszy efekt daje, gdy nałoży się na bazę, korektor, a potem przykryje pudrem sypkim (puder w zasadzie jest tu najważniejszym czynnikiem). Nic się wtedy nie odciska, nie rozmazuje (chociaż przy tej kredce to naprawdę trzeba się wysilić, żeby coś się odbiło), można nałożyć wtedy nawet bardzo dużą ilość kosmetyku (ja tak czasem robię łącząc czerń z brązem, aby uzyskać „czerń dla blondynki” :)

Dostępne kolory:
  • Czarny
  • Ciemnny brąz (czekolada)
  • Szary
  • Niebieski
  • Chłodna zieleń

UWAGA: kolor niebieski i zielony są nieco ciemniejsze niż w katalogu.

Podsumowując:

PLUSY
+ bardzo miękka
+ łatwo maluje
+ nie trzeba temperować
+ bardzo trwała

MINUSY
- na niektórych oczach bez przypudrowania lub pokrycia cieniami może się odbijać

Categories: , ,

Leave a Reply

Podziel się swoją opinią na temat produktu: